RU

Азаров обіцяє вирішити житлову проблему за 10 років

17.05.2012, 11:27
Азаров обіцяє вирішити житлову проблему за 10 років - Фото
a478231508ae3d4b4a9c7371a8dc65b4.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє вирішити житлову проблему в Україні за 10 років. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр-міністр зазначив, що днями було укладено першу угоду за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів. Надійшли пропозиції з 13 регіонів України та Міжвідомча комісія затвердила перші 1тис.127 квартир, які можуть бути придбані на нових умовах.

Азаров відзначив, що квартири по здешевленим кредитами собі вже можуть придивлятися жителі Криму, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей.

"Всього в поточному році в програмі "Доступне житло" можуть взяти участь понад 30 тис. сімей. Це мало, беручи до уваги, що поліпшення житлових умов потребують 1 мільйон сімей ... З часом ми вийдемо на кредитування 100-200 тисяч сімей щороку. І таким чином, за 10 років вирішимо житлову проблему ", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, раніше президент  Віктор Янукович пообіцяв, що в Україні почне роботу державна іпотека - програма кредитування під житлове будівництво. За словами голови держави, кредити будуть видаватися на 10-15 років за ставкою 2-3%.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини