RU

Азаров обіцяє, що після Євро інфраструктуру країни не закинуть

31.05.2012, 17:05
Азаров обіцяє, що після Євро інфраструктуру країни не закинуть - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що після Євро-2012 Україна має продовжувати будувати інфраструктурні об'єкти. Про це він сказав сьогодні, в ході зустрічі з учителями.

"Євро тільки привід серйозно зайнятися інфраструктурою. Я багато років займаюся фінансами і думаю - взялися б ми за будівництво аеропортів, якщо б не було Євро? Приміром, Бориспіль реконструювали з 2002 року, 10 років, і, напевно ще б років 10 йшла реконструкція, якби не завдання в найкоротші терміни зробити гідні авіаворота країни", - сказав Азаров, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр підкреслив, що Євро-2012 не стільки спортивний захід, скільки можливість для країни розвинути інфраструктуру.

"Це дороги, зв'язок, комунікації. Масу проблем вирішили в ході підготовки, Євро піде, а всі ці об'єкти залишаться. І ми зараз вже думаємо над тим, як зберегти той темп реалізації інфраструктурних проектів. У багатьох складається враження, що Євро закінчиться, і ми почнемо відпочивати, буде перепочинок. Ні, ми не повинні навіть думати про подібний перепочинок ", - зазначив він.

Азаров нагадав, що в ході підготовки до Євро було збудовано та капітально відремонтовано близько 3 тисяч км доріг. "Так, ми багато побудували, в десятки разів більше ніж в попередні роки. А вся країна відчула це? Ні, тому що у нас 70 тис. км доріг. Нам такими темпами, щоб стати європейською країною, потрібно 20 років будувати. Ясно, що ми повинні нарощувати й рухатися все швидше", - сказав він.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини