RU

Азаров обіцяє прислухатися до побажань інвесторів

14.03.2012, 11:24
Азаров обіцяє прислухатися до побажань інвесторів - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров пообіцяв прислухатися до побажань іноземних інвесторів. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що вчора у нього була зустріч з великими іноземними інвесторами. "Що просять і пропонують уряду компанії, які налаштовані вести в Україні цивілізований бізнес? Забезпечити безумовно правовий захист кредитора та інвестора. Ми знаємо цю хронічну проблему, і вирішимо її. Готується законопроект, який раз і назавжди затвердить очевидні речі: є факт видачі кредиту, факт інвестиції - і ніякий суд не вправі буде такий факт перекрутити", - сказав він.

Також Азаров розповів, що бізнесмени просили навести лад із трансферним ціноутворенням, щоб офшорні посередники не підривали український ринок і не викривляли конкурентне середовище.

"Просили також довести до логічного завершення лібералізації в будівництві, щоб спрощенням містобудівних норм могли скористатися приватні компанії. Дати стимули для потужної фондової біржі в Україні, лібералізувати правила лістингу холдингів, зареєстрованих за кордоном, затвердити правило оферти в угодах про купівлю-продаж акцій", - розповів голова уряду.

Також, за словами Азарова, бізнес пропонує змінити порядок розрахунку податку на додану вартість - до кварталу, та податку на прибуток - до року.

"Всі ці пропозиції уряд ретельно розгляне. Все те, що дозволить нам хоч не миттєво, але послідовно, за кілька років наблизитися до режиму вільної економіки, який існує в успішних країнах, ми приймемо. І доведемо, чесно будемо виконувати ці правила гри", - заявив прем'єр.

За його словами, відповідні доручення вже передані вчора керівникам міністерств і відомств, які брали участь в дискусії з інвесторами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини