RU

Азаров обіцяє повернутися до проекту Лікарня майбутнього

19.06.2012, 13:52
Азаров обіцяє повернутися до проекту Лікарня майбутнього - Фото
Микола Азаров (фото: kmu.gov.ua)
Уряд може повернутися до проекту "Лікарня майбутнього" після завершення будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Охматдиту. Про це сказав сьогодні на брифінгу прем'єр-міністр України  Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров підкреслив, що уряд не може братися за всі проекти одночасно. "Тоді тільки розпорошуються кошти і сили. Треба концентрувати ресурси і можливості на певній кількості об'єктів. Закінчимо цей об'єкт (новий корпус Охматдиту, - ред.), цілком можливо, той проект (" Лікарня майбутнього ", - ред.) отримає друге життя. Тим більше що фундамент там вже зроблено, і розташований він у хорошому місці для лікарні. Я думаю, ми можемо повернутися до цього проекту ", - сказав він.

У той же час, прем'єр підкреслив, що розслідувати, чому "Лікарня майбутнього" досі не побудована, і куди пішли зібрані на неї кошти, повинні відповідні органи. "Для нас головне - будувати, поліпшувати й модернізувати. Ми ніколи не займалися тим, щоб копатися в тому, що було. Це відволікає від поточних серйозних завдань", - сказав він.

Нагадаємо, в 2006 році фонд "Україна 3000" розпочав акцію по залученню $120 млн. на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього". У 2010 році була поширена інформація, що фонд зібрав достатньо коштів для початку будівництва. Пізніше з'явилася інформація, що доля частини коштів - 147 млн.грн., які були зібрані на будівництво лікарні, невідома. Головою наглядової ради фонду "Україна 3000" є Катерина Ющенко.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини