RU

Азаров обіцяє перемогу в боротьбі з фальсифікацією ліків

17.04.2012, 10:28
Азаров обіцяє перемогу в боротьбі з фальсифікацією ліків - Фото
c4a1eedebab703c30305e9984d5335b5.jpg
2012 рік стане переломним у боротьбі з фальсифікованими лікарськими препаратами на українському ринку. Про це заявив журналістам прем'єр-міністр України Микола Азаров в Київській області в вівторок після ознайомлення з роботою лабораторії з контролю за якістю ліків і медичної продукції Державної служби України з лікарських засобів.

"Я думаю, що 2012 рік стане переломним з точки зору боротьби з фальсифікатом на нашому вітчизняному ринку медпрепаратів, оскільки зараз наша служба оснащена всім необхідним обладнанням", - сказав Азаров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Прем'єр також повідомив, що на найближчому засіданні уряд розгляне питання контролю за ціноутворенням на вітчизняному фармацевтичному ринку.

За словами Азарова, з 500 компаній, які працюють на фармринку, тільки 4-5 є великими компаніями, які забезпечують 70% усього ринку, решта - посередники, і іноді ланцюжок з посередників може становити 5-6 компаній. "Кожний ланцюжок додає вартість ліків, і йде втрата контролю за якістю. Потрібно наводити порядок, і це наше завдання на наступному етапі роботи з медичною галуззю", - додав він.

Нагадаємо, за даними Фонду громадської безпеки, на території Україні до 20% усіх лікарських препаратів є фальсифікованими.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини