RU

Азаров обіцяє не зупинятися в поліпшенні життя українців

13.04.2012, 11:56
Азаров обіцяє не зупинятися в поліпшенні життя українців - Фото
Микола Азаров обіцяє не зменшувати темпи збільшення соціальних виплат
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров обіцяє не зменшувати темпи збільшення соціальних виплат. На цей рік заплановано ще два підвищення, на наступний - чотири. Про це він заявив сьогодні у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів під час години запитань до уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр подякував всім депутатам, які вчора проголосували за внесення змін до держбюджету з метою реалізації соціальних ініціатив президента. "Це реалізація системної політики, спрямованої на підвищення соціальних стандартів. Я вчора дивився трансляцію пленарного засідання, і я дивуюся, до якої брехні й ницості опустилися ті народні депутати, які виступали з абсолютно неправдивими даними щодо державного бюджету. Це, повторюю, системне підвищення пенсій і заробітних плат, яке уряд і далі буде реалізовувати ... В цьому році ми ще двічі будемо підвищувати всі соціальні стандарти. На наступний рік ми також плануємо чотирикратне, раз в квартал, підвищення пенсій і заробітних плат", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада України прийняла зміни до державного бюджету, запропоновані Кабінетом міністрів. Згідно з документом, дохідна частина бюджету на 2012 рік збільшена на 33,3 млрд.грн., у тому числі загального фонду - на 28,8 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини