RU

Азаров обіцяє чорнобильцям додаткові виплати

23.11.2011, 11:22
Азаров обіцяє чорнобильцям додаткові виплати - Фото
8c49a973e43c966660032d0380129690.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє чорнобильцям у 2012 році підвищити не тільки пенсії, а й щомісячні додаткові виплати. Про це він заявив, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр зазначив, що сьогодні на засіданні уряду обговорюватиметься новий порядок нарахування пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

"Планується, що в 2012 році в три етапи буде проводитися збільшення її (пенсії, - ред.) розміру. Буде підвищено не тільки мінімальний розмір пенсії, але й розмір щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю осіб, які належать до учасників ліквідації аварії на ЧАЕС", - сказав Азаров.

Нагадаємо, чорнобильці домагаються виплати в повному обсязі пенсій за судовими рішеннями.

Раніше прем'єр-міністр заявив, що уряд України розглядає можливість збільшення пенсії ліквідаторам Чорнобильської аварії - інвалідам I групи до 4 тис.грн. з 2012 року. "Рішення повинно бути справедливим, і ми таке рішення знайдемо, піднімемо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам - інвалідам I-III груп, потім підемо далі... чорнобильцям-ліківідаторам - інвалідам I групи - приблизно 4 тис.грн., іншим групам - 3 тис.грн . в наступному році", - сказав глава уряду.

Азаров наголосив, що для уряду всі чорнобильці рівні, і буде несправедливо, якщо деякі з них за рішенням судів будуть отримувати пенсію від 8 до 30 тис.грн., а інші - на рівні 2 тис.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини