RU

Азаров незадоволений виконанням держпрограми з тваринництва

27.06.2012, 10:46
Азаров незадоволений виконанням держпрограми з тваринництва - Фото
a9589b8e4c6a4f066905d789cf6c5d9b.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє Мінагрополітики зробити жорсткі висновки, якщо буде зірвана держпрограма з дотації на тваринництво. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду. Азаров підкреслив, що завдання з поширення програми із збереження й нарощування поголів'я великої рогатої худоби виконано не по всіх регіонах.

"Від селян Вінницької, Донецької, Запорізької, Одеської, Тернопільської, Харківської, Черкаської областей не надійшли заявки для отримання державної підтримки. Це свідчить про те, що Міністерство аграрної політики і продовольства, адміністрації зазначених регіонів не організували цю роботу - вчасно не поінформували громадян про їх право, терміни і порядок отримання такої дотації і не забезпечили на належному рівні роботу з оформлення заявок на отримання дотацій ", - сказав він.

Азаров нагадав, що виплата дотацій триває, і всі бажаючі можуть подати відповідні заявки в сільські та селищні ради. "Що ж стосується відповідальних співробітників Мінагрополітики, якщо в найкоротший термін ситуація не буде виправлена ​​і якщо хоч на йоту буде зірвана державна програма відродження вітчизняного тваринництва, будемо робити жорсткі висновки", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, раніше уряд прийняв рішення про державну фінансову підтримку, яка буде виплачуватися за зміст молодняку ​​ВРХ безпосередньо "в руки селянину".

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини