RU

Азаров назвав прогнози зростання цін на продукти дезінформацією

08.08.2012, 12:00
Азаров назвав прогнози зростання цін на продукти дезінформацією - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що підстав для зростання цін на хліб і продукти харчування в країні немає. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що сьогодні в Україні майже закінчилося збирання ранніх зернових. "Зібрано майже двадцять п'ять мільйонів тонн зерна. Незважаючи на аномальні погодні умови взимку і влітку, нинішня врожайність пшениці і ячменю нижче тільки торішнього рекордного врожаю", - сказав він.

Азаров нагадав, що Мінагрополітики підтвердило прогноз на більш ніж 45 мільйонів тонн зерна цьогорічного врожаю. За його словами, з урахуванням рекордних перехідних залишків, пропозиція зерна на ринку складе близько 58 мільйонів тонн при потребі внутрішнього споживання на рівні 28 мільйонів тонн. "Таким чином, в Україні абсолютно гарантовано стабільність цін на продукти харчування. Особливо це підкреслюю. Уряд гарантує, що хліба в Україні достатньо, і для підвищення цін немає ніяких підстав. Ціни будуть стабільні в усій країні. У тому числі в областях, де неврожай . Це офіційна заява уряду.

Прем'єр назвав можливу інформацію про швидке зростання цін на хліб і продукти харчування навмисною дезінформацією.

Нагадаємо, експерти менш оптимістичні. На їхню думку, вже до або, в кращому випадку, після виборів інфляції не уникнути.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини