RU

Азаров має намір відновити обсяги газовидобутку часів СРСР

18.01.2012, 14:44
Азаров має намір відновити обсяги газовидобутку часів СРСР - Фото
Микола Азаров чекає європейської ціни на газ
Україна в змозі відновити обсяги видобутку газу, які існували за часів СРСР. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні на конференції "Природний газ і енергетичне майбутнє України".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров нагадав, що перші видобутки газу в СРСР здійснювалася на українських родовищах. "Україна знавала кращі часи з видобутку нафти й газу", - сказав Азаров.

При цьому глава уряду висловив сподівання, що Україна найближчим часом здатна відновити видобуток газу. Він також поскаржився на високі ціни на енергоносії і висловив сподівання, що Україна прийде до європейських цін на газ. За його словами, на сьогоднішній день перед Україною стоїть завдання "зменшити залежність від імпортного газу".

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко повідомив, що Україна планує в 2012 році наростити видобуток газу до 21 млрд. кубометрів, а в 2013 році довести його до 22 млрд. Україна в 2011 році збільшила видобуток газу на 0,4%, або на 89,9 млн. кубометрів порівняно з 2010 роком - до 20 млрд. 139,2 млн. кубометрів.

Днями Бойко повідомив, що Україна в 2012 році має намір скоротити відбір російського газу майже вдвічі, до 27 млрд. кубометрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини