RU

Азаров: Криза зачепила Україну, але приводу для паніки немає

07.09.2012, 16:01
Азаров: Криза зачепила Україну, але приводу для паніки немає - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров визнає наявність ризиків для української економіки у зв'язку з рецесією у світовій економіці, але вважає, що ситуація вигідно відрізняється від 2008-2009 року. Про це він заявив в Донецьку на заходах з відзначення 69-річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Азаров пояснив: "Існують ризики для нашої економіки, і ми говоримо про це відкрито, про це відкрито говорить і президент ... Ризики пов'язані з рецесією у світовій економіці".

"Можливо, хтось не знає, що економіка Німеччини, наприклад, падає (-0,5%). Хтось не знає, а ми знаємо і зобов'язані це враховувати. Економіка України - це поки +2%, плюс, а не мінус. І поки у нас ніяких підстав ні для паніки, ні для якихось тривожних сигналів немає", - додав глава уряду.

При цьому Азаров підкреслив, що "криза стороною Україну не обходить - вона нас серйозно зачіпає". "Тому, якщо ми відповідальні перед своїми людьми і народом, то ми повинні відверто говорити, як йдуть справи, і ми це говоримо. І говоримо про те, що зараз треба зосередити зусилля на розвитку внутрішнього ринку, на реалізації інфраструктурних проектів, на активізації будівельного комплексу, машинобудування і так далі ", - зазначив він.

Коментуючи заяву народного депутата від фракції НУНС Арсенія Яценюка про те, що на закритій частині засідання уряду в середу Азаров під стенограму охарактеризував стан економіки словами "справи йдуть не погано, справи йдуть дуже погано", прем'єр заявив: "Наші опоненти забули, куди вони завели країну: вони завели її в колосальні борги, в розруху економіки, практично повну зупинку будівельного комплексу ... Така ситуація реально була в 2008-2009 році. Зараз ситуація навіть близько не нагадує ту, що була в ті роки".

За його словами, тільки безвідповідальний політик може зараз говорити країні, що гривня обвалиться.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини