RU

Азаров констатує дефіцит робочих кадрів

06.04.2012, 14:56
Азаров констатує дефіцит робочих кадрів - Фото
Микола Азаров зазначив, що за роки кризи Україна втратила 2 млн. робочих місць
В Україні відчувається дефіцит робочих кадрів. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з представниками громадських організацій та експертів у сфері зайнятості населення в Києві.

"Створюється певний перекіс ... Ми відчуваємо дефіцит робочої сили й дефіцит трудових ресурсів. Створюється перекіс з точки зору підготовки освіти - вищої, середньої, спеціальної, професійно-технічної - і реальних потреб нашої економіки", - сказав Азаров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

При цьому Азаров зазначив, що в даний час кількість активного працюючого населення України практично зрівнялася з кількістю пенсіонерів, що не дозволяє вирішувати питання соціального забезпечення нужденних.

Крім того, прем'єр-міністр зазначив, що за роки кризи Україна втратила 2 млн. робочих місць.

За словами, Азарова, в даний час є дефіцит робочих кадрів, зокрема в будівництві, машинобудуванні, інших галузях.

Разом з тим прем'єр-міністр зазначив, що економіка України потребує не просто в робочих кадрів, а в представників високотехнологічних спеціальностей.

Нагадаємо, 5 квітня прем'єр-міністр доручив віце-прем'єр-міністру - міністру соціальної політики Сергію Тігіпку протягом місяця доопрацювати законопроект про зайнятість населення.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини