RU

Азаров хоче посадити економіку на вітчизняні товари

22.02.2012, 11:26
Азаров хоче посадити економіку на вітчизняні товари - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що економіка повинна користуватися вітчизняними товарами. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що на сьогоднішньому засіданні буде заслухано інформацію про виконання держпрограми розвитку внутрішнього виробництва Міністерством регіонального розвитку та комунального господарства та Міністерством інфраструктури. "Галузі, роботу яких ми сьогодні проаналізуємо - головні споживачі вітчизняного металу, товарів хімічної промисловості, будматеріалів. Це величезний власний ринок, який уряд буде всіляко підтримувати і нарощувати", - підкреслив прем'єр.

Голова уряду вважає, що будівництво може тримати на плаву економіку країни в періоди, коли збут українських товарів закордон ускладнений. "Тому ми ставимо завдання повернути докризовий обсяг житлового будівництва в понад 10 млн. квадратних метрів на рік, побудувати й модернізувати більше тисячі об'єктів інфраструктури", - сказав він.

Азаров підкреслив, що Україна повинна повністю перейти на вітчизняні матеріали. "Виробнича програма на 10 років - хіба це не привабливо для бізнесу. Хіба не можна на цій основі вже зараз складати виробничі плани і почати випускати всі матеріали і конструкції, які потрібні. Можна і потрібно, щоб не виходило так як при будівництві моста в Запоріжжі. Уряд вкладає гроші, а виконавці замовляють металоконструкції в Воронежі. Це при тому, що в Запоріжжі стоїть завод, який може саме такі конструкції випускати. Що ж це таке? ", - зазначив він.

Азаров також підкреслив, що деякий період в економіці потрібно дотримуватися правила, що за бюджетні гроші не можна закуповувати імпортні товари, якщо є вітчизняні аналоги, або замовлення можна розмістити на державному виробництві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини