RU

Азаров думає, що українці бояться зміни влади

13.06.2012, 10:48
Азаров думає, що українці бояться зміни влади - Фото
Микола Азаров
Люди бояться, що влада зміниться. У цьому впевнений прем'єр-міністр України Микола Азаров, про що він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, до такого висновку прем'єр прийшов після моніторингу виконання програми "Доступне житло". Азаров зазначив, що на сьогоднішній день більше 6 тисяч чоловік виявили бажання отримати кредити на умовах здешевленої процентної ставки. Визначено майже 4 тисячі  квартир, які можуть бути реалізовані на першому етапі виконання програми. "Тобто, є збалансований попит і пропозиція. Робота пішла. Тому вчора у людей я в першу чергу цікавився тим, які проблеми проявляються в цій новій для нас справі. Питання, звичайно, є. Наприклад, люди хочуть, щоб компенсація відсотків йшла не через них, а безпосередньо через банк позичальнику. Виявляється, бояться, що влада поміняється, і програму скасують, а люди залишаться один на один з кредитами, як це було раніше. Така собі практична ілюстрація до проблеми соціально-економічної й політичної стабільності в країні. Люди відчули, що стабільність влади й стабільність державної політики, прогнозованість розвитку дозволяють їм планувати для себе краще життя, будувати її своїми руками, і бояться це втратити", - сказав прем'єр.

Азаров поспілкувався, що на законодавчому рівні будуть посилені гарантії для громадян, які беруть участь в програмі "Доступне житло". З іншого боку, за словами прем'єр-міністра, необхідно посилити відповідальність будівельників, зокрема, передбачити більш суворі санкції за зрив термінів введення в експлуатацію житла або його неналежну якість. "Відповідне доручення я дав вчора міністру регіонального розвитку та будівництва", - додав він.

Нагадаємо, механізм здешевлення іпотечних кредитів вартістю не більше 16% річних, наданих на строк до 15 років у гривні для придбання житла в об'єктах незавершеного будівництва, передбачає часткову компенсацію позичальнику фактично сплачених відсотків до рівня 3% річних за рахунок коштів держбюджету. До кінця року на ці цілі виділено один мільярд гривень. В Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ заявляють, що програма стартувала 15 травня.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини