RU

Азаров доручив Тігіпку осучаснити соціальну допомогу

28.02.2012, 08:53
Азаров доручив Тігіпку осучаснити соціальну допомогу - Фото
Микола Азаров
Соціальна допомога, яка виплачується громадянам, повинна бути осучаснена й адресна. Про це заявив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров 27 лютого під час засідання Кабінету міністрів.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров вважає, що потрібно знаходити всі можливості для осучаснення розмірів соціальної допомоги, зокрема, для її збільшення. За його словами, допомога, яку отримують громадяни від держави, повинна бути не формальною, а реальною. Так, Азаров піддав критиці, наприклад, незмінний з 90-х років розмір допомоги на харчування для деяких категорій чорнобильців, який складає всього 12 грн. на місяць.

"Соціальна допомога має бути відчутною й не принижувати людей", - підкреслив Азаров. При цьому він додав, що отримувати таку підтримку з боку держави повинні ті, хто її дійсно потребує.

Голова уряду доручив віце-прем'єр-міністру - міністру соціальної політики Сергію Тігіпку проаналізувати перелік соціальних виплат, запропонувати уряду нові підходи до нарахування соціальної допомоги. Прем'єр-міністр підкреслив, що очікує конкретних пропозицій щодо осучаснення механізмів виплат соціальної допомоги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини