RU

Азаров доручив створювати запас міцності для економіки

15.02.2012, 12:05
Азаров доручив створювати запас міцності для економіки - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі спільно з Міністерством фінансів та за участю Національного банку протягом тижня подати на розгляд уряду аналіз роботи вітчизняної промисловості за поточний рік та пропозиції щодо мобілізації конкурентних переваг української економіки в умовах негативного впливу світової фінансової кризи. Відповідне доручення голова уряду зробив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

"Ситуація на світових ринках розвивається таким чином, що нам треба негайно мобілізувати конкурентні переваги української економіки і всі зусилля спрямувати на створення запасу міцності", - зазначив Азаров, якого цитує прес-служба уряду. За словами прем'єра, стало зрозуміло, що Європа вже не впорається з борговою кризою швидко і ефективно; азіатські ринки пригальмовують розвиток: "В результаті, ні фінансових ресурсів ззовні, ні сприятливої ​​кон'юнктури для товарів традиційного українського експорту чекати не доводиться".

Азаров зазначив, що попередній аналіз результатів роботи економіки в січні поточного року показав, що негативні чинники вже впливають на розвиток нашої країни. За його словами, свою роль зіграли і стрімке зростання ціни на газ, і аномальні морози, і те, що в січні поточного року було на два робочих дні менше, ніж торік.

Прем'єр-міністр підкреслив: Мінекономрозвитку потрібно зробити детальний аналіз роботи промисловості за поточний рік: "як спрацювала обробна промисловість, металургія, будівництво, де об'єктивні причини, а де потрібно втрутитися".

Голова уряду підкреслив, що сьогодні необхідно зосередитися на реалізації великих інфраструктурних проектів у будівництві, в тому числі доріг і транспортних розв'язок, на істотному збільшенні частки вітчизняних товарів на внутрішньому ринку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини