RU

Азаров доручив пустити додаткові потяги на свята

02.12.2011, 13:24
Азаров доручив пустити додаткові потяги на свята - Фото
0340ea7e22e6787cbc743c6f39220b90.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров, врахувавши критику в ЗМІ щодо проблем з придбанням квитків на період новорічних і різдвяних свят, дав низку доручень для покращення якості перевезення пасажирів.

Як повідомляє прес-служба уряду, зокрема, прем'єр вимагає забезпечити рух додаткових поїздів на найбільш популярних під час новорічно-різдвяних свят маршрутах.

Азаров запропонував організувати графік руху поїздів таким чином, щоб максимально задовольнити реальну потребу пасажирів у перевезеннях. До того ж такі зміни у графіки руху повинні вноситися в залежності від часу доби, дня тижня, святкових днів тощо, а також очікуваного пасажиропотоку на конкретний період на відповідний напрям.

Глава уряду вимагає постійно моніторити ситуацію і оперативно вносити відповідні корективи, враховуючи зміни в попиті пасажирів. Ситуації, коли на одному напрямку курсують напівпорожні потяги, а на іншому люди не можуть поїхати, не повинно бути.

Відповідальність за організацію належного забезпечення пасажирських перевезень прем'єр-міністр України поклав особисто на керівника Укрзалізниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини