RU

Азаров доручив Добкіну боротьбу з тіньовою зайнятістю в Харкові

03.04.2012, 14:10
Азаров доручив Добкіну боротьбу з тіньовою зайнятістю в Харкові - Фото
Михайло Добкін обіцяє виправити ситуацію на ринку праці Харківської області
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вимагає від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна вирішити проблему тіньової зайнятості в області. Відповідне завдання голова уряду поставив у вівторок, 3 квітня, під час звіту керівника області про соціально-економічний розвиток регіону.

"Є проблема, на яку я хотів би принципово звернути увагу керівництва Харківської області. Наш аналіз показує, що в області багато найманих працівників зайняті в тіньовій зайнятості. Люди працюють без укладання договорів, і їм не забезпечується мінімальний рівень зарплат, соціальний захист. Тому я вас прошу й вимагаю: зробіть все, щоб захистити людей", - підкреслив Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Голова уряду звернув увагу керівництва області на те, що за підсумками 2011 року Харківська область посіла четверте місце в країні зі зростання промислового виробництва, проте рівень зарплат працівників промисловості в області є нижчим середнього рівня в Україні. За цим показником область знаходиться на 11 місці в країні, підкреслив прем'єр-міністр.

"Я чекаю від керівництва областей більшої відповідальності за стан справ на місцях, рівня життя населення. Харківська область повинна відновити свій потужний промисловий та аграрний потенціал і вийти на лідируючі позиції в країні за рівнем продуктивності праці й добробуту людей. Це ваш основний фронт робіт, Михайло Маркович", - заявив прем'єр-міністр.

Добкін, у свою чергу, запевнив голову уряду в тому, що для виправлення ситуації будуть вжиті всі необхідні заходи, і в кінці квітня він доповість прем'єру про виконання поставлених завдань. Одночасно він подякував уряду за підтримку, яка дозволила відродити роботу державних підприємств Харкова, в першу чергу в машинобудуванні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини