RU

Азаров доручив Бойку поглиблювати зв'язки з союзом Путіна

25.03.2013, 15:16
Азаров доручив Бойку поглиблювати зв'язки з союзом Путіна - Фото
Юрій Бойко
Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення робочої групи високого рівня з питань поглиблення співробітництва з Митним союзом і Єдиним економічним простором Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації. Очолив групу віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду сьогодні, 25 березня.

Як повідомляє прес-служба уряду, робоча група створена з метою підготовки та реалізації заходів, спрямованих на поглиблення співпраці з Митним союзом і Єдиним економічним простором Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації, створення сприятливих умов для збільшення товарообігу, поліпшення торговельного балансу, розширення коопераційних зв'язків, залучення інвестицій і інновацій в реальний сектор економіки.

Керівником робочої групи призначено віце-прем'єр-міністра Бойка. Затверджено персональний склад робочої групи, до якої увійшло 10 осіб.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що для повноцінного приєднання України до Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі, необхідно вийти з Всесвітньої торгової організації або переглянути угоду з СОТ в рамках нових зобов'язань.

До цього президент України Віктор Янукович відзначав, що Україна розраховує найближчим часом знайти сумісний з міжнародними зобов'язаннями України секторальний формат відносин з Митним союзом.

Днями видання ZT.UA, посилаючись на копію документа, повідомило, що Україні пропонується стати спостерігачем в Митному союзі, документ може бути підписаний на найближчій зустрічі глав держав ЄврАзЕС. У цьому документі на дві сторінки, мало до чого зобов'язує обидві сторони, дивує те, що Україна планує підписувати меморандум з наднаціональним регулюючим органом Митного союзу, а не з рівноцінним суб'єктом міжнародного права, відзначає видання.

Як заявив раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, у статусі спостерігача в Митному союзі Україна не зможе впливати на процес  в цьому об'єднанні. Голова російського уряду зазначив, що Україна буде для Росії сторонньою країною, якщо не приєднається до Митного союзу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини