RU

Азаров доручив боротьбу з рейдерством Клюєву

26.10.2011, 11:03
Азаров доручив боротьбу з рейдерством Клюєву - Фото
1042c43935e82889e7cbcbc6398e8f1a.jpg

Азаров доручив боротьбу з рейдерством Клюєву

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що уряд в понеділок звернув увагу на проблему рейдерства, і закликає звільняти чиновників, які сприяють рейдерству, не чекаючи рішення суду. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Уряд в понеділок звернув особливу увагу на іншу тривожну сторону процесів в економіці – ми відновили діяльність міжвідомчої комісії з протидії незаконним захопленням і поглинанню підприємств. Тепер її очолює перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв", - сказав Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Азаров наголосив, що статус комісії умисно підвищений, "оскільки кримінальний вірус рейдерства знову почав атакувати Україну".

Прем'єр також зазначив, що рейдерів в країні не зупиняють, а іноді і потурають їм чиновники і ті, хто повинен захищати закон.

"Ми в зародку покінчимо з цим. Я відповідально заявляю, що права власності в Україні будуть захищені надійно. Окремо наголошую: що стосується чиновників і посадових осіб, які спробують сприяти рейдерам – навіть не треба чекати рішення суду, будь-яка участь в захопленні – ця принаймні невідповідність посаді, і тому за фактом таких посадових осіб треба звільняти негайно, розслідувати і передавати справи в суд", - підсумував прем'єр.

Рейдерство: всі новини>>>
Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини