RU

Азаров дивується, чому не працює містобудівний закон

19.09.2012, 11:12
Азаров дивується, чому не працює містобудівний закон - Фото
c514e6ac59386751725e608ee78d4999.jpg
Прем'єр-міністр України  Микола Азаров зажадав від міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка розібратися, чому не працює закон про містобудівну діяльність.

"Окреме питання є до міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка. Ми прийняли закон про містобудівну діяльність, спростили процедури початку будівництва, введення в експлуатацію житла, скоротили терміни оформлення права на землю та багато іншого, а на обсягах будівництва це не відбилося. Виникає питання: вони не працюють, або це проблеми на місцях? ", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова уряду нагадав, що тільки у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток та через Фонд регіонального розвитку України уряд перерахував регіонам майже 2 млрд.грн., а це 1,4 рази більше ніж у минулому році.

"Питаю: є проблеми з їх використанням? Доручаю вам проаналізувати цю ситуацію і на найближчому засіданні Кабінету міністрів доповісти. Якщо потрібні нормативні зміни - вносьте, ми обов'язково їх розглянемо", - додав прем'єр.

Нагадаємо, за даними Держстату, в січні-серпні 2012 року підприємствами України виконано будівельних робіт на суму 35,7 млрд.грн., що на 8% менше обсягів відповідного періоду минулого року.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини