RU

Азаров дав зрозуміти: хороших доріг в Україні не буде ще років 10

21.03.2013, 17:42
Азаров дав зрозуміти: хороших доріг в Україні не буде ще років 10 - Фото
Микола Азаров
За рівнем розвитку ВВП Україна знаходиться в 1980 році, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Ради регіонів під верховенством президента.

"Я часто чую, що дороги б зробити, лікарні побудувати. Є безліч проблем, на які сьогодні відповіді немає. Бо у нас є найголовніша невідповідність між рівнем розвитку продуктивних сил, між обсягом валового внутрішнього продукту, яку країна виробляє і структури нашої країни, бюджетної сфери ", - сказав Азаров, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр зазначив, що за рівнем розвитку ВВП Україна знаходиться десь у 1980 році. "Для країни втрачено 30 років, а ми хочемо хороші дороги раптом і відразу", - сказав він.

Азаров нагадав, що на те, щоб привести дороги в належний стан необхідно близько 500 млрд.грн. "Приблизно таку ж суму потрібно витратити на вирішення питання житлово-комунального господарства. Десь 400-450 млрд... Ми повинні спокійно розрахувати наш шлях на 10 років вперед і методично просуватися в цьому напрямку, в тому числі і та реформа за яку ми взялися (реформа місцевого самоврядування, - ред.) ", - сказав прем'єр.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини