RU

Азаров дав перше доручення Королевській

24.12.2012, 16:15
Азаров дав перше доручення Королевській - Фото
Наталія Королевська
Прем'єр-міністр Микола Азаров  дав перші доручення новопризначеним членам уряду. Голова уряду поставив відповідні завдання під час першого організаційного засідання Кабінету Міністрів, яке пройшло 24 грудня.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров доручив міністру соціальної політики Наталії Королевській взяти на контроль питання виплати заробітної плати. Адже, за його словами, те, про що звітують регіональні влади, на жаль, не завжди співпадає з дійсністю. "Ми повинні забезпечити своєчасну виплату заробітної плати", - підкреслив Азаров.

Прем'єр також підкреслив, що, незважаючи на останній тиждень року, ще чимало невідкладної роботи. Зокрема, до кінця року необхідно затвердити місцеві бюджети. "Бюджети повинні бути не які-небудь, а обов'язково збалансовані", - підкреслив Азаров.

Голова уряду доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу  особисто контролювати питання затвердження місцевих бюджетів.

Нагадаємо, на початок грудня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, перевищила 1,3 млрд.грн.

Сьогодні, 24 грудня, президент України Віктор Янукович провів кадрову і структурну реорганізацію Кабінету міністрів України та центральних органів влади.

Досьє на Миколу Азарова

Досьє на Наталію Королевську

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини