RU

Азаров буде агітувати колег з СНД за торгову зону

26.09.2012, 11:10
Азаров буде агітувати колег з СНД за торгову зону - Фото
Микола Азаров
На засіданні ради глав урядів країн СНД в Ялті буде розглянуто питання розширення кількості учасників договору про зону вільної торгівлі. Про це повідомив сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров нагадав, що післязавтра, 28 вересня, в Ялті розпочнеться чергове засідання ради глав урядів країн-членів СНД. За його словами, на порядку денному засідання - понад 20 питань. "Але найголовніше, на мою думку, - розгляд питання розширення кількості учасників договору про зону вільної торгівлі", - підкреслив він.

Азаров також нагадав, що Україна була одним з ініціаторів створення ЗВТ. "Сьогодні можна сказати, що ми прийняли правильне рішення. Договір про зону вільної торгівлі вже набув чинності з 20 вересня. Те, що це вигідно для всіх, не викликає жодних сумнівів. Якою мірою - залежить від нас самих, адже для отримання ефективного остаточного результату потрібно докласти ще багато зусиль", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, в зону вільної торгівлі в рамках СНД поки входять лише три країни - Росія, Білорусь і Україна. Решта підписанти угоди про наміри - Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова і Таджикистан - поки до ЗВТ не приєдналися. Домовленість про створення зони вільної торгівлі була досягнута 18 жовтня 2011 року на саміті країн СНД у Санкт-Петербурзі.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини