RU

Азаров: 5 тисяч гривень - хороша зарплата для України

09.08.2012, 15:16
Азаров: 5 тисяч гривень - хороша зарплата для України - Фото
Микола Азаров
Зарплата у високотехнологічних галузях економіки складе 8 тис.грн. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання ВАТ Бель Шостка Україна в рамках робочої поїздки в Сумську область.

"Ми поставили завдання у високотехнологічних галузях вийти на середню заробітну плату 8 тисяч  гривень. Це складне завдання. Але якщо виробництво високотехнологічне і виробляє надзвичайно якісну продукцію, має ринок збуту, то у нього і є можливість платити людям нормальну зарплату", - сказав Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

При цьому прем'єр додав, що уряд буде створювати умови, щоб кількість високотехнологічних підприємств в Україні зросла. За його словами, держава буде вкладати кошти в розвиток інфраструктури, зокрема в інженерну підготовку майданчиків для будівництва таких підприємств.

Крім того, Азаров поцікавився у працівників підприємства про середньомісячну зарплату. Прем'єр-міністра поінформували, що середня заробітна плата становить 5 тисяч  гривень.

"Для України це хороша зарплата", - сказав Азаров.

У свою чергу генеральний директор ВАТ Бель Шостка Україна Лоран Штраусс зазначив, що завдяки діям уряду значно покращився інвестиційний клімат в Україні, іноземним інвесторам стало набагато простіше працювати тут.

Нагадаємо, ПАТ Бель Шостка Україна (раніше - ВАТ Шосткінський міськмолкомбінат) - один з найбільших українських виробників сирів. У травні 2007 року Шосткинський міськмолкомбінат був придбаний французькою групою Bel, провідним світовим виробником сирів. У 2008 році Європейський банк реконструкції та розвитку повідомив про покупку 17,5% акцій ВАТ Шосткинський міський молочний комбінат.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини