RU

Азаров звинуватив у подорожчанні продуктів супермаркети

18.01.2011, 09:35
Азаров звинуватив у подорожчанні продуктів супермаркети - Фото
96204de61100133efd34fe45abf379fa.jpg

Азаров звинуватив у подорожчанні продуктів супермаркети
Відповідальність за збільшення цін на деякі продукти харчування несуть власники супермаркетів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу, коментуючи збільшення цін на гречку, масло та інші продукти харчування.

"Ви спитаєте у власників супермаркетів, чому вони збільшують ціни. Уряд же не торгує ні гречкою, ні маслом. Уряд створює умови, але не торгує. Чому ціна гречки на заводі 4 гривні, а у магазині, супермаркеті - 15? Чому? Хто захотів нажитися на ажіотажному попиті наших громадян? Ось ми з цим розбираємося, працюємо постійно", - наголосив М.Азаров, якого цитує Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

Прем'єр-міністр також зазначив, що уряд створює можливості для серйозного ринкового впливу на ціноутворення. За його словами, у поточному році буде реалізована програма будівництва овочесховищ і оптових ринків, які стануть альтернативною системою.

"Цього року вони вже з'являться по країні, і необхідні запаси будуть створені. Всі, хто зараз грає на збільшенні платоспроможного попиту, грають у дуже небезпечну гру", - наголосив М.Азаров.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр заявив, що уряд збирається розібратися, чим викликано значне подорожчання продуктів харчування у грудні в окремих регіонах України.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини