RU

Азаров зробив комплімент користувачам Facebook

14.09.2011, 13:44

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що громадяни України зрозуміють і підтримають плани Кабінету міністрів і візьмуть участь у вдосконаленні проектів Державної програми соціально-економічного розвитку і державного бюджету. Про це глава уряду заявив, відкриваючи засідання Кабміну.

Як повідомляє прес-служба уряду, прем'єр-міністр повідомив, що після схвалення вказаних проектів очікується важка, з напруженням всіх сил суспільства, робота на найближчі три роки. "Тому такі визначальні документи обов'язково треба буде ретельно обговорити з громадськістю і напевно, удосконалити. Переконаний, що люди нас зрозуміють і підтримають", - заявив Азаров.

Він пояснив, що таку упевненість, зокрема, йому вселило спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook і процитував одну із заміток - Євгенії Абрамової. Азаров сказав, що користувачі цієї соціальної мережі з цікавістю відстежують роботу уряду, ведуть дискусії щодо її поліпшення, пропонують свої розв'язання певних проблем, вносять пропозиції: "Ділові пропозиції, які потрібно врахувати в роботі", - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, аккаунт Азарова в Facebook з'явився у травні цього року. Повідомлення у ЗМІ, що, нібито, сторінку в соцмережі замість Азарова веде його прес-служба, прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко спростував, заявивши, що глава уряду веде свою сторінку самостійно.

Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини