RU

Азаров запросив Росію в компанію, яка з'явиться на основі Нафтогазу

05.09.2011, 22:45
Азаров запросив Росію в компанію, яка з'явиться на основі Нафтогазу - Фото
d8231a5a36bc7e4c1a295d051f073644.jpg

Азаров запросив Росію в компанію, яка з'явиться на основі Нафтогазу
Прем'єр-міністр України Микола Азаров запросив російську сторону взяти участь у новій газовидобувній компанії, яка буде створена після реструктуризації НАК Нафтогаз України. Про це він заявив під час спілкування з журналістами в Києві.

Як повідомляє Департамент інформації й комунікацій із громадськістю Секретаріату Кабміну, прем'єр-міністр спрогнозував, що компанія зможе одержати ліцензію на видобуток приблизно 1 трлн. кубометрів природного газу.

"Нафтогаз буде реформований, з'явиться абсолютно прозора компанія, яка буде займатися видобутком газу. Ми розмістимо акції цієї компанії на фондових біржах. Якщо Росія захоче взяти участь у роботі цієї компанії - будь ласка, нехай. Цій компанії будуть передані активи на видобуток приблизно 1 трильйона кубометрів газу ", - сказав Азаров.

Разом з тим він висловив надію на те, що інтереси стратегічного партнерства й кооперації між Україною й Росією в багатьох галузях економіки будуть вище за тимчасове одержання Росією надприбутків за кабальними газовими угодами 2009 року.

Прем'єр-міністр також підкреслив, що за півтора року роботи нового президента й уряду вдався відновити нормальні партнерські відносини між двома країнами й почати реалізацію довгострокових коопераційних проектів, зокрема, в області авіабудування, ядерної енергетики.

"Ми почали цілий ряд серйозних інтеграційних і коопераційних проектів. І надалі нас цікавить загальний ринок Росії, Білорусі й Казахстану. Ми відкриті для російських інвестицій. Довгострокові стратегічні інтереси повинні переважити аспект, пов'язаний з газовими розбіжностями. Я в це щиро вірю", - підкреслив Азаров.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна вітала б участь Росії в новій компанії з видобутку газу.

Також нагадаємо, прем'єр-міністр України заявив, що запланована урядом реструктуризація НАК Нафтогаз України призведе до перегляду підписаних ним газових угод з ВАТ Газпром.

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини