RU

Азаров запропонував Путіну пришвидшити роботу над новою газовою угодою

12.04.2011, 17:45
Азаров запропонував Путіну пришвидшити роботу над новою газовою угодою - Фото
54a0d7d8823d458a1eeb9fc7d4c91d26.jpg

Азаров запропонував Путіну пришвидшити роботу над новою газовою угодою
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає необхідним значно пришвидшити роботу за новою газовою угодою з Російською Федерацією. Про це він заявив сьогодні у Києві під час зустрічі із главою уряду РФ Володимиром Путіним.

"Враховуючи масштаб і значущість нашої взаємодії у паливно-енергетичній сфері і наші неодноразові розмови і перемовини про необхідність підготовки нової газової угоди, вважав би за необхідне значно пришвидшити роботу за узгодженням такої угоди", - сказав М.Азаров.

М.Азаров наголосив, що ціна природного газу, який постачається Росією в Україну за контрактом 2009 року, "не відображає його ринкової вартості, яка сформувалася у країнах Європейського Союзу, та істотно перевищує ціну на альтернативні види палива".

Він звернув увагу В.Путіна на бажання України вийти на "економічно обґрунтовану і справедливу формулу ціни на газ для України".

Також Прем'єр зазначив, що Україна неухильно і у повному обсязі виконує свої зобов'язання з транзиту російського газу в європейські країни.

"Водночас українська сторона хотіла б отримати тверді гарантії щодо постачань на європейський ринок російського природного газу за нашою газотранспортною системою на тривалу перспективу", - сказав він.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини