RU

Азаров запевнив, що дефолт Україні не загрожує

15.06.2011, 10:30
Азаров запевнив, що дефолт Україні не загрожує - Фото
fc70cd822766204a1c46dea057633697.jpg

Азаров запевнив, що дефолт Україні не загрожує
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Україні дефолт не загрожує. Про це глава уряду заявив в ефірі Першого національного.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Департаменті інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, Азаров зазначив: "Дефолт виникає тоді, коли країні нічого не дають, а платити треба".

До того ж він запевнив, що всі боргові запозичення України продиктовані недалекоглядною політикою керівництва попереднього уряду. Внаслідок цього боргові зобов'язання на кожного українця зросли майже у чотири рази за останні три роки і становлять у цей час близько 10 тис. грн. на кожного.

Також глава уряду запевнив, що зараз бездумних кредитів ніхто не бере. "Ми позичаємо грошей рівно стільки, скільки необхідно для того, щоб погасити більш дорогі позики попередніх років, і не накладати цей тягар на наших людей сьогодні, беручи до уваги, що економіка розвивається, прибутки бюджету зростають, і один і той же борг віддати через декілька років буде для наших людей і для країни набагато легше, ніж віддавати його зараз", - зазначив Азаров.

Крім того, прем'єр зазначив, що репутація України останнім часом істотно поліпшилася, міжнародні рейтинги країни значно підвищилися. До країни є довіра, і, відповідно, кількість охочих зайняти гроші під єврооблігації досить висока. "У нас заявок на надання нам кредитів набагато більше, ніж наші потреби", - наголосив Азаров.

Микола Азаров: біографія та добірка новин >>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини