RU

Азаров запевнив ЄС, що газ буде

05.09.2011, 23:07
Азаров запевнив ЄС, що газ буде - Фото
9ae29ee365f4a0996231c85b66573b7f.jpg

Азаров запевнив ЄС, що газ буде

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що Україна повністю виконає всі свої зобов’язання перед країнами Європейського Союзу щодо транспортування своєю територією російського природного газу. Про це він заявив під час зустрічі з Міністром закордонних справ Республіка Словаччина Міколашем Дзуріндою.

"Я вчора зробив офіційну заяву, що ми вважаємо газові контракти з Росією кабальними і невигідними. Але ми забезпечимо в повному обсязі транспортування газу до Європи", - заявив Азаров, якого цитує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Глава уряду зазначив, що Україна розуміє всю відповідальність перед Євросоюзом і не допустить жодних збоїв у газопостачанні. "Ми, безумовно, будемо виконувати контракт і водночас наполегливо проводити переговори з нашими російськими партнерами", - підкреслив Азаров.

При цьому прем’єр-міністр зауважив, що Україна розраховує на участь Європейського Союзу в процесах, які розпочнуться при реорганізації системи Нафтогаз та створенні української самостійної газовидобувної компанії.

Ринок газу, нафти й нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини