RU

Азаров зафіксував зростання ВПП на 6,3%

21.07.2010, 13:30

За підсумками розвитку економіки України у першому півріччі поточного року зафіксована позитивна динаміка. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів.

Як повідомили у прес-службі уряду, М.Азаров зазначив, що за перше півріччя 2010 року зростання ВВП становило 6,3% порівняно з аналогічним періодом 2009 року, зафіксоване зростання промислового виробництва, вантажного обігу і вперше за багато місяців - відносне зростання обсягів будівництва. Як зазначив Прем'єр, після багатомісячного скорочення, завмирання торгівлі позитивною ознакою є зростання внутрішнього товарообігу на 2,5%.

Крім того, глава уряду також звернув увагу на "обнадійливий зсув у зовнішній торгівлі": "Ми маємо значне зростання експорту і поліпшення платіжного балансу держави".

Водночас Прем'єр-міністр нагадав, що минулого року Україна отримала катастрофічне падіння економічних показників, і сьогоднішні позитивні цифри свідчать "не тільки про те, що подає надію тенденція, а й про те, як багато зусиль ще треба докласти, щоб вийти на докризовий рівень". Це, за його словами, стосується, передусім, гірничо-металургійного комплексу, машинобудування, будівництва.

"Позитивні цифри жодним чином не повинні заспокоювати членів уряду. Навпаки, підтримка зростання стає дедалі складнішим завданням, особливо у ситуації, коли світові ринки дають суперечливі сигнали", - наголосив М.Азаров.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України планує зростання ВВП у 2010 році на рівні 3,7%, інфляцію - на рівні 13,1% (грудень до грудня), валютний курс планується зберегти на рівні 8 грн. за долар.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини