RU

Азаров задоволений темпами підготовки України до Євро-2012

21.02.2011, 18:00
Азаров задоволений темпами підготовки України до Євро-2012 - Фото
4f0c883ea480ed6e8163b40f2f10a5c4.jpg

Азаров задоволений темпами підготовки України до Євро-2012

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) загалом задоволений темпами підготовки України до Євро-2012. Про це глава уряду заявив сьогодні під час наради з питань підготовки і проведення в Україні Євро-2012.

"Ми останнім часом здорово додали у темпі - звідси з'явилося певне самозаспокоєння, самовпевненість. Ось від цього треба було б піти, а навпаки, зосередити на тих невирішених питаннях і проблемах, які завжди у таких справах є", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

За його словами, те, що Україні вдалося нормалізувати роботу з підготовки до Євро-2012 і дотримуватися затверджених графіків, без сумніву, не можна недооцінювати: "Але я розцінюю підготовку до Євро-2012, передусім, як можливість навести порядок наші міста, нашу інфраструктуру. А тут у нас роботи непочатий край".

Прем'єр-міністр зазначив, що зараз всім необхідно зосередити зусилля на вирішенні питань, що потребують додаткової уваги. "Зараз і мені, і всім основним учасникам зрозуміло: де зосередити зусилля і на чому зосередити ресурси. Це буде зроблено найближчими днями буквально. Тому я вважаю, що проведення наради було корисним, оскільки воно дало змогу проаналізувати ситуацію і зробити відповідні висновки", - сказав глава уряду.

Під час наради М.Азаров вислухав доповіді відповідальних за проведення Євро-2012 у чотирьох містах України (Київ, Донецьк, Львів і Харків), ознайомився з проблемними питаннями кожного міста, які виникають у рамках підготовки до чемпіонату, і дав ряд відповідних доручень профільним міністерствам і відомствам за їхнім рішенням.

Після наради М.Азаров ознайомився з ходом будівництва НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 20 березня визначить і затвердить остаточний перелік "супутніх об'єктів" у рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини