RU

Азаров задоволений ситуацією у держфінансах

05.05.2010, 11:00

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що у квітні уряду вдалося добитися значного перелому в сфері державних фінансів. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що вперше Україна перейшла у травень зі значним залишком на єдиному казначейському рахунку. За словами глави уряду, в квітні було виплачено близько 5 млрд. грн. щодо боргів попереднього уряду. "Цього могло б вистачити на збільшення пенсій у півтора раза", - наголосила він.

Крім того, М.Азаров заявив, що Кабмін повністю профінансував усі державні витрати на святкування дня перемоги. "У поточному місяці наша увага має бути зосереджена на тому, що, як би важко не було це зробити, але з 1 травня набула чинності норма про збільшення пенсій і зарплат у бюджетній сфері для тих, чиї прибутки були нижче прожиткового мінімуму. Вперше за два роки держава збільшить пенсії мільйонам своїх громадян", - сказав він.

Глава уряду доручив Пенсійному фонду і Міністерству праці і соціальної політики здійснити необхідний перерахунок пенсій і зарплат. "У зв'язку з невчасним прийняттям бюджету цю роботу необхідно здійснити протягом травня. У цьому місяці пенсіонери отримають надбавку за окремою відомістю, але з червня пенсійні виплати будуть здійснюватися у звичайному режимі", - повідомив Прем'єр.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини