RU

Азаров вже проти підвищення пенсійного віку?

05.11.2010, 13:54
Азаров вже проти підвищення пенсійного віку? - Фото
774acc6ff2a580ebb4791fdc4ffba1a6.jpg

Азаров вже проти підвищення пенсійного віку?
Підвищення пенсійного віку в Україні можливе лише у разі збільшення середньої тривалості життя. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) заявив сьогодні на брифінгу.

"У міру того, як буде збільшуватися тривалість життя в нашій країні, підкреслюю, в міру того, як буде збільшуватися тривалість життя, буде розглядатися питання про можливу зміну виходу на пенсію для певних категорій осіб", - сказав М.Азаров, якого цитує УНІАН.

При цьому глава уряду зазначив, що така можливість буде заздалегідь обговорюватись з представниками громадськості.

Крім того, Прем'єр-міністр відмітив, що уряд здійснює в Україні пенсійну реформу, яка розрахована на декілька років. За словами М.Азарова, її проведення розраховано на декілька етапів, і врешті-решт повинно привести до того, що держава буде гарантувати певний мінімум пенсійних виплат, а основна частина пенсії буде складатися з особистих внесків на свій персональний рахунок працівників протягом трудового стажу.

За словами М.Азарова, однією з цілей пенсійної реформи є прагнення зацікавити працюючих громадян відкладати гроші для подальших виплат пенсій. В той же час, він зазначив, що уряд збирається в майбутньому розглянути питання скасування виходу на пенсію окремих категорій в 35-40 років. За його словами, ця норма повинна залишитися, наприклад, для тих військових, які служили у військових умовах, але ті військові, які пройшли службу в звичайних умовах, на думку М.Азарова, не повинні виходити на пенсію в 35-40 років. "Це несправедливо", - сказав М.Азаров.

Нагадаємо, раніше Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко повідомив, що Кабінет Міністрів України знайшов компенсатори, які дозволять не підіймати пенсійний вік, і збирається обговорити це питання на переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Як відомо, Україна взяла на себе зобов'язання перед МВФ до кінця 2010 року почати поступове підвищення пенсійного віку для жінок.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини