RU

Азаров визнав, що ПДВ-заборгованість поки сильніша за уряд

22.02.2011, 12:45
Азаров визнав, що ПДВ-заборгованість поки сильніша за уряд - Фото
284e872287158f747f2b199a9e288156.jpg

Азаров визнав, що ПДВ-заборгованість поки сильніша за уряд
Повністю вирішити проблему з відшкодуванням податку на додану вартість (ПДВ) уряду України поки не вдалося. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час зустрічі з членами Європейської бізнес асоціації.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що одна із найбільших проблем, з якою зіткнувся уряд на початку своєї роботи, - це накопичена заборгованість з відшкодування податку на додану вартість. "Це важка проблема для нас, оскільки обсяг заборгованості, який ми тільки у 2010 році повернули, це 48 мільярдів гривень з бюджету. Це майже вдвічі більше, ніж у 2009 році", - наголосив він. М.Азаров також повідомив, що у січні поточного року уряд України виплатив у чотири рази більше заборгованості з ПДВ, ніж за відповідний період минулого року.

Прем'єр-міністр констатував, що поки повністю вирішити проблему з відшкодування ПДВ уряду не вдалося. "Але у мене немає ніяких сумнівів, що ми її вирішимо, тому що у Податковому кодексі закладено принцип, і він буде з 1 березня введений у дію, про автоматичне відшкодування ПДВ", - зазначив глава уряду.

За його словами, тепер треба надто грамотно підходити до тих критеріїв, які будуть пред'являтися до платників податків для автоматичного відшкодування ПДВ, оскільки сьогодні усе ще функціонують багато фірм, мета діяльності яких - незаконне отримання відшкодування ПДВ. "І поки ми з цим впоратися не змогли", - додав М.Азаров.

Нагадаємо, за даними Державної податкової служби, середня щомісячна сума ПДВ до відшкодування становить близько 3 млрд. грн. На 1 грудня 2010 року до бюджетного відшкодування було заявлено 10,8 млрд. грн. ПДВ.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини