RU

Азаров вирішив відмовитися від зовнішніх запозичень

20.07.2011, 11:46
Азаров вирішив відмовитися від зовнішніх запозичень - Фото
1cf4b7e94ea2ec01707e706d31179171.jpg

Азаров вирішив відмовитися від зовнішніх запозичень

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє про необхідність обмежити зовнішні запозичення або взагалі відмовитися від них. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що ситуація на світових ринках непроста і навіть тривожна.

"Обидва світових емісійних центри - США і Європейський Союз - стоять на порозі рішень, які можуть мати драматичні наслідки для світової економіки. США збираються збільшити національний борг до рівня, який перевищує валовий національний продукт цієї держави. Європейський Союз розглядає варіанти безпрецедентної грошової допомоги окремим країнам, які в будь-якому випадку змінять показники розвитку європейського ринку", - сказав він.

При цьому Азаров наголосив, що провідні світові експерти попереджають про можливість нової кризи.

"Ми не маємо право нехтувати такими серйозними попередженнями, як це робили наші попередники. Тому країну треба готувати до будь-яких сценаріїв. Сьогодні як ніколи наша політика повинна бути зваженою, обережною і максимально орієнтованою на власні сили і на пошук внутрішніх ресурсів і стимулів. Треба гранично обмежити або зовсім відмовитися від зовнішніх запозичень і дуже обережно ставитися до надання державних гарантій", - підсумував прем'єр-міністр.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини