RU

Азаров вимагає звільнень через газові борги

09.03.2011, 11:50
Азаров вимагає звільнень через газові борги - Фото
e6ac75360f4e863946ed630bbcab549a.jpg

Азаров вимагає звільнень через газові борги

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) вимагає звільнити керівників підприємств теплокомуненерго і регіонів, які не можуть впоратися із погашенням заборгованості за спожитий природний газ. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

"Вже вкотре мені доводиться акцентувати на тому, що стан розрахунків за спожитий природний газ фактично підриває зусилля уряду зі стабілізації фінансової ситуації в енергетичному секторі. До того ж, оплата послуг ЖКГ населенням тримається на рівні 90%, з початку року заборгованість за спожитий газ перевищила 3 млрд. грн.", - наголосив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави уряду, загальна заборгованість за опалювальний період 2010-2011 рр. становить майже 11 млрд. грн.

М.Азаров повідомив, що нижче середнього рівня розрахунки за газ з опалювального сезону в Закарпатській, Донецькій, Луганській, Кіровоградській областях. "Найбільший абсолютний обсяг загальної заборгованості мають підприємства таких областей: Дніпропетровської (майже 2 млрд.), Донецької (близько 2 млрд.), Харківської (1,5 млрд. грн.), Луганської (704 млн. грн.)", - додав він.

М.Азаров доручив першому віце-прем'єру Андрію Клюєву і віце-прем'єру Віктору Тихонову вже у п'ятницю подати пропозиції за кадровими рішеннями щодо керівників, які "протягом півроку мирилися з великими боргами", а також подати план-графік погашення заборгованості, який виконуватимуть нові керівники підприємств або регіонів.

"Час, відведений на аналіз, відробляння заходів вичерпано. Залишився тільки час на наведення порядку в цій сфері, і наводити його повинні ефективні менеджери", - наголосив він.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини