RU

Азаров вимагає змінити керівництво "Укрнафти"

19.01.2011, 10:50

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагав від Міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка змінити керівництво "Укрнафти". Про це М. Азаров заявив під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про результати в енергетичній галузі України у 2010 році, М.Азаров зазначив, що виробництво коксу і продуктів нафтопереробки навіть не досягли рівня 2009 року. "За таких показників роботи галузі ми, наприклад, посадили країну на імпортне паливо, а звідси і зростання цін на наших заправках", - додав він.

Також, за словами глави уряду, зменшилося виробництво нафти і газу. "Як би не було покинене нафтогазове господарство в минулі роки, такий провал у галузі означає, що недостатньо рішучими і правильними були дії керівництва", - наголосив він.

Також Прем'єр зазначив, що незважаючи на значне збільшення фінансування вугільної галузі, видобуток вугілля був навіть нижче, ніж у 2009 році. "Це надзвичайно серйозна претензія до вугільної промисловості. Так неефективно використовувати бюджетні кошти недопустимо, і ми такого не дозволимо", - заявив М.Азаров.

За його словами, деякі кадрові висновки з вугільної галузі вже зроблені, але цього недостатньо. "Я вимагаю від Міністра палива і енергетики Юрія Бойка замінити неефективних менеджерів, які допустили відставання базової галузі, зокрема, це стосується керівництва "Укрнафти", - сказав він.

На думку М.Азарова, негативні тенденції в економіці України подолати можна, і для цього рівень вимог до менеджерів державних підприємств має бути максимальним.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини