RU

Азаров виключив чергове підвищення ціни на газ

29.07.2010, 17:16

Уряд України не планує проводити другий етап підвищення тарифів на газ для населення в зв'язку з необхідністю продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, відповідаючи на питання українських ЗМІ.

Як повідомляє УНІАН, М.Азаров відзначив, що Меморандум про співпрацю з МВФ відповідного пункту не містить, однак коригування тарифів в регіонах України все ж буде проводитися після створення Національної комісії з регулювання тарифів.

"У меморандумі цього немає однозначно. У меморандумі йдеться про зобов'язання України встановити обґрунтовані тарифи на ті послуги, які житлово-комунальні підприємства надають. Обґрунтовані - тобто відповідні реальним витратам. Першим етапом було ось це рішення (про підвищення тарифів, - ред.). Другим етапом буде величезна робота. Як ви знаєте, створено механізм - це єдина комісія з регулювання тарифів в житлово-комунальній сфері, правда, це поки на папері, комісію ще треба створити. Перед цим органом буде стояти завдання проаналізувати всю ту різноманітність тарифів і тарифних умов, що є в наших містах", - сказав М.Азаров. Саме після проведення такого аналізу і буде встановлено тарифи окремо для кожного регіону, вказав він.

При цьому Прем'єр-міністр наголосив важливість і необхідність проведення робіт із забезпечення ефективного використання тепла і енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, роздрібні ціни на природний газ для населення з 1 серпня підвищаться на 50%. Тарифи на послуги ЖКГ зростуть з 15 жовтня цього року.

28 липня виконавчий комітет МВФ ухвалив остаточне рішення про виділення Україні кредиту у розмірі $15,15 млрд. за програмою "stand-by". Планується, що до кінця 2010 року в Україну надійде два транші кредиту.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини