RU

Азаров викликає губернаторів для розмови про зарплатні борги

22.07.2010, 09:40

Сьогодні у Кабінеті Міністрів пройде розширена нарада за участю губернаторів, керівників міністерств і відомств, присвячена питанню погашення заборгованості з заробітної плати і підготовки до осінньо-зимового сезону.

"По-перше, буде розглянуто ефективність їхньої (губернаторів, - ред.) роботи зі скорочення заборгованості з заробітної плати. По-друге, стан підготовки до осінньо-зимового сезону. Буде проаналізована не тільки підготовка житлового фонду і соціальної інфраструктури, але й стан розрахунків за послуги, готовність громадського транспорту, а також готовність медичних установ до традиційних періодів застудних захворювань", - повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Спектр питань, за словами глави уряду, буде широким. "Ще раз хочу звернути увагу на те, що ми не будемо розповідати про те, як треба готуватися, а відповідні керівники докладатимуть, як вони організували роботу і як виконують доручення Президента і рішення уряду", - сказав він.

М.Азаров наголосив, що також хотів би почути черговий звіт про стан справ на недобудовах, які включені до програми здачі в експлуатацію у поточному році, і про те, які будівельні програми розробляються на 2011-2012 роки.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини