RU

Азаров відмовляється від кредитів

25.10.2010, 15:25
Азаров відмовляється від кредитів - Фото
19d4a1cf0f4be8d013458b4dd29d21bc.jpg

Азаров відмовляється від кредитів

Україна поки не планує запозичити кошти на розвиток економіки ні у російських банків, ні в інших кредиторів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю РІА "Новости".

М.Азаров зазначив, що на сьогодні Україна не веде перемовини про займи, але не виключив такої можливості у майбутньому. "Все залежить від ринку", - наголосив він.

"Ми позначили для себе дефіцит і граничний розмір того зовнішнього боргу, який ми можемо допустити, і з огляду на це ми будуємо свою роботу. Ми запозичили цього року не так багато. Якщо попередній уряд тільки в одного МВФ запозичив 11 мільярдів доларів і всіх їх витратив без залишку, то ми у того ж фонду запозичили 1,8 мільярда, з яких на рахунок казначейства зарахований тільки мільярд. 800 мільйонів ми відправили на рахунок Національного банку для стабілізації валюти, і з цієї суми ми не витратили жодного долара", - сказав глава українського уряду.

Також, за його словами, уряд України дуже вигідно розмістив облігації на зовнішньому ринку. "Це показник довіри до нашого уряду. Ми попросили 2,5 мільярда (доларів), а заявок було на 6,5 мільярдів. Ми отримали 2,5 мільярда (доларів), з яких поки витратили всього 500 мільйонів, а 2 мільярди поклали поки у скарбницю (раніше повідомлялося, що Україна здійснила випуск єврооблігацій на 2 мільярди доларів). Отже, ми створили зараз серйозний валютний резерв на рахунках уряду", - зазначив М.Азаров.

"У цей час ми ні з ким не ведемо таких перемовин. Але ми не виключаємо такої можливості, все залежить від ринку.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини