RU

Азаров відклав реформу місцевих бюджетів Януковича

23.07.2010, 12:40

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення відкласти реформи у сфері місцевих бюджетів. Відповідне урядове розпорядження N1467-р, за яким вносяться зміни до Концепції реформування місцевих бюджетів, підписав Прем'єр-міністр 21 липня 2010 року.

Згідно з прийнятими змінами, проведення реформ у сфері місцевих бюджетів відкладено з 2011 до 2014 року.

Крім того, Кабмін виключив з Концепції абзац, за яким пропонувалося створення фондів регіонального розвитку.

Також з 2011 до 2014 рр. відкладено "подальше вдосконалення бюджетного і податкового законодавства з метою зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування у середньостроковій перспективі, що забезпечує цілісність, послідовність і стабільність державної фінансової політики у сфері місцевих бюджетів".

Нагадаємо, спочатку Концепція реформування місцевих бюджетів, яку прийняв уряд Віктора Януковича у 2007 році, була спрямована на проведення у період до 2011 року реформ у сфері місцевих бюджетів "для підвищення конкурентоздатності регіонів, забезпечення їхнього постійного розвитку, високої продуктивності виробництва і зайнятості населення".

Однією з програмних тез кандидата у президенти України В.Януковича на виборах 2010 року було розширення повноважень місцевих рад і реформування міжбюджетних взаємовідносин на користь місцевого самоврядування.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини