RU

Азаров відчитував міністрів за "упрощенку"

23.03.2011, 12:20
Азаров відчитував міністрів за
83214eec3d335f7485d4cff36fd51648.jpg

Азаров відчитував міністрів за "упрощенку"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поцікавився, чому Кабінет Міністрів досі не розробив положення про спрощену систему оподаткування. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Закінчується третій місяць і початок року. Що заважало за цей час Міністерству фінансів, Федоре Олексійовичу (Ярошенко, - ред.), Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Андрію Петровичу (Клюєв, - ред.), Державній податковій і митній службі розробити положення для спрощеної системи оподаткування, яке ми обіцяли людям? Що заважало вести постійний діалог з громадськими організаціями, з підприємцями, щоб разом подати уряду узгоджені пропозиції? Чому керівники цих відомств, робочі групи, створені для діалогу з підприємцями, чекали кілометрових черг у податкові інспекції? Акцій протесту або вказівок, щоб виконувати свої функції і чітко сформульовані доручення уряду?", - наголосив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, відповідно до доручення Президента України від 20 грудня 2010 року на рівні уряду створено робочу групу з розробки і внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту з реформування спрощеної системи оподаткування і обліку суб'єктів малого підприємництва.

Раніше повідомлялося, що робоча група при Кабміні прийняла за основу проект, підготовлений підприємцями.

Нагадаємо також, що 21 березня депутати від БЮТ і НУНС зареєстрували у парламенті законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва (регістр. N8276).

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини