RU

Азаров в Австрії розповів про "кризу по-українськи"

08.11.2010, 13:19
Азаров в Австрії розповів про
ad3a3c40c7a3de2724e415ba6c7fc1d6.jpg

Азаров в Австрії розповів про "кризу по-українськи"

Глибока економічна криза в Україні є результатом збігу зовнішніх чинників, а також популістської внутрішньої політики попередньої влади. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) заявив сьогодні, виступаючи на 7-му засіданні Віденського економічного форуму.

Як повідомляє департамент інформації і масових комунікацій Секретаріату Кабміну, перед цим у своєму виступі Федеральний канцлер Австрійської Республіки Вермер Файманн наголосив, що зараз в країнах Європейського Союзу 80 млн. людей живуть на межі бідності, а також відмітив важливість проведення соціальної політики в єврорегіоні.

"Популістська політика - це використання державних ресурсів для досягнення короткострокових політичних цілей силою, що є у влади, а соціальна політика - це підтримка купівельної здатності населення, підвищення соціальних стандартів, турбота про внутрішній ринок", - відмітив Прем'єр-міністр України.

"Соціальна політика стала основним елементом, з якого почала свою діяльність наша влада", - підкреслив М.Азаров.

За його словами, за дев'ять місяців зростання українського ВВП становить 5% проти 15-процентного падіння в минулому році, почали роботу більше 250 великих інвестиційних проектів, зросли внутрішній товарообіг і купівельна здатність населення.

"В рамках підготовки до Євро-2012, - повідомив також глава українського уряду, - вже побудовано два стадіони і ще два, з готовністю на 2/3, будуть завершені в наступному році, проводиться реконструкція чотирьох аеропортів, в поточному році буде здано близько тисячі кілометрів хороших доріг", - відмітив М.Азаров.

Нагадаємо, сьогодні, 8 листопада, Прем'єр-міністр України знаходиться з візитом в Республіці Австрія. Планується, що М.Азаров проведе зустріч з Федеральним Канцлером Республіки Австрія, а також з керівниками провідних австрійських компаній для обговорення питань щодо проведення в Україні реформ і створення сприятливого інвестиційного клімату.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини