RU

Азаров: Україна отримала позитивну оцінку від МВФ

02.02.2011, 11:05
Азаров: Україна отримала позитивну оцінку від МВФ - Фото
0472b358e36edbca55e12219251485b6.jpg

Азаров: Україна отримала позитивну оцінку від МВФ

Україна отримала позитивну оцінку від Міжнародного валютного фонду за програмою співпраці "stand-by". Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що вчора в Україні почала роботу чергова місія МВФ. "Її керівник дав позитивну оцінку за результатами соціально-економічного розвитку в 2010 році", - наголосив глава уряду. На його думку, така оцінка - найкраща відповідь противникам діяльності уряду.

Нагадаємо, напередодні глава місії МВФ Танос Арванітіс під час зустрічі з главою Національного банку України Сергієм Арбузовим констатував успіх України у виконанні більшості показників, передбачених програмою "stand-by". Т. Арванітіс вказав на те, що завдяки спільним зусиллям НБУ і уряду вперше вдалося за багато років досягнути показника інфляції на рівні менше 10%.

Крім того, у МВФ погодилися з оцінками української сторони щодо відновлення стабільності економіки, що відбивається також у поступовому поновленні кредитування.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини