RU

Азаров сподівається, що Рада не буде переписувати проект щодо "упрощенки"

16.06.2011, 11:44
Азаров сподівається, що Рада не буде переписувати проект щодо
2130efa55f9c6236574c45b062c4a8d6.jpg

Азаров сподівається, що Рада не буде переписувати проект щодо "упрощенки"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) вважає урядовий варіант змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, компромісним і що не потребує змін. Про це він заявив сьогодні на брифінгу після відкриття нової ділянки автошляху в обхід селища Бабанка Черкаської області.

"Ми свій варіант, узгоджений з підприємцями, передали у Верховну Раду. Я вважаю, що цей варіант компромісний, що влаштовує як уряд, так і підприємців. І я не бачу потреби що-небудь там істотно змінювати", - сказав Азаров, якого цитує УНІАН.

За словами прем'єра, уряд буде пропонувати Верховній Раді прийняти зміни до Податкового кодексу в тому вигляді, в якому вони пропонуються Кабміном.

Нагадаємо, сьогодні, 16 червня, парламент планує розглянути законопроект про спрощену систему оподаткування.

Раніше комітет Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу законопроект N8521 "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва)".

До цього прем'єр-міністр звертався до Верховної Ради з проханням розглянути урядовий проект як невідкладний.

За словами глави у підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксани Продан, проект N8521 - той документ, який був розроблений підприємцями спільно з владою і у ньому знайдено паритет.

Як зазначили в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ народний депутат (НУНС) Ксенія Ляпіна, зазначений законопроект - "максимально компромісний і досить лояльний". Але, за її словами, там є декілька позицій, які потребують уточнень. Депутат вважає, що законопроект необхідно прийняти за основу і допрацювати.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини