RU

Азаров сподівається, що економіка "встане" у 2011 році

25.08.2010, 13:30

Уряд України сподівається, що економіка буде повністю відновлена у 2011 році. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

"Останні результати соціально-економічного розвитку України дають змогу нам сподіватися, що вже з наступного року ми повністю відновимо економіку, яка пережила серйозні удари як через світову кризу, так і через нікчемну політику попередників", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави уряду, фактом відновлення економіки є те, що нинішній уряд "спокійний, без шуму, прагматично долає всі виклики". "Передусім, вдалося стабілізувати фінансову ситуацію у країні. Ми послідовно, з дня на день розраховуємося з астрономічними боргами, які залишили наші попередники. Ми також проводимо зважену бюджетну політику", - зазначив М.Азаров.

Він також наголосив, що об'єктивним свідченням визнання цього факту є і те, що міжнародні рейтингові агентства останнім часом неодноразово підвищували суверенний рейтинг України. "Уряду вдалося відновити довіру інвесторів. Зважена, стабільна політика, безумовно, сприяє зростанню економіки, яка, за підсумками першого півріччя, становить 6%", - сказав Прем'єр-міністр.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини