RU

Азаров сподівається на перегляд програми співпраці із МВФ

04.02.2011, 18:00
Азаров сподівається на перегляд програми співпраці із МВФ - Фото
3f9899e18f181cddb3b12769d60d55ee.jpg

Азаров сподівається на перегляд програми співпраці із МВФ
Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) сподівається, що умови продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом за програмою "stаnd" будуть переглянуті. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання, які аргументи Україна буде використовувати для зміни умови з підвищення з 1 квітня вартості газу для населення на 50%.

"Аргументи дуже прості. Це, насамперед, економічні аргументи. Пов'язані вони з тим, що світова економіка, світові ринки перебувають у стані, на великий жаль, невизначеність, ми переживаємо серйозні проблеми. Тому ті плани, які ми будували разом із місією МВФ, пов'язані з економічним розвитком, передусім, ці плани можуть бути переглянуті, якщо наш внутрішній ринок не буде розвиватися так динамічно, як ми розраховували. Ось основні аргументи, які ми висловлюємо місії МВФ і керівництву МВФ", - сказав М. Азаров, якого цитує УНІАН.

До того ж глава уряду зазначив, що мета реалізації програми співпраці з МВФ полягає у збільшенні темпів розвитку економіки. "Все, що перешкоджає цьому, має бути переглянуто і вирішено на користь високих темпів зростання", - наголосив Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв сподівається, що внаслідок перемовин із Міжнародним валютним фондом вдасться уникнути необхідності збільшення ціни на газ для населення на 50% з 1 квітня поточного року.

Місія МВФ під керівництвом Таноса Арванітіса з 1 по 11 лютого у Києві проводить перемовини про другий перегляд програми співпраці для надання третього траншу кредиту.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини