RU

Азаров сподівається на безконфліктні газові переговори з Москвою

30.08.2011, 12:55
Азаров сподівається на безконфліктні газові переговори з Москвою - Фото
098983158b6effe78bb27abc141202a2.jpg

Азаров сподівається на безконфліктні газові переговори з Москвою

Україна налаштована на нормальний переговорний процес щодо зміни газових контрактів з Росією. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров журналістам у Харкові.

"Ми налаштовані на проведення нормального переговорного процесу з Російською Федерацією", - сказав Азаров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

"Різні гіпотетичні можливості існують, але я все-таки прихильник нормального переговорного процесу на умовах рівноправності, на умовах поваги, і щоб наші партнери прислухалися до наших аргументів, а вони у нас досить серйозні", - додав прем'єр, відповідаючи на питання, за яких умов Україна може звернутися до суду для розриву газових контрактів з російською стороною.

Азаров наголосив, що будь-яка конфліктна ситуація в двосторонніх українсько-російських відносинах може негативно вплинути на їх розвиток, тому "треба зменшувати зону конфліктів".

Нагадаємо, раніше Азаров заявив, що позиція російської влади в газовому питанні змушує українську сторону замислитися про розрив контракту на поставки газу в судовому порядку.

При цьому прес-секретар прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що офіційний Київ не інформував Москву про наміри почати судовий розгляд для розірвання діючих газових контрактів і наголосив, що "російська сторона виходить з того, що між відповідними організаціями РФ і України є діючі угоди, зобов'язання за якими виконуються Росією в повному обсязі".

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини